Sprawozdanie z Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia Członków Koła PZW nr 23 w Kamieniu Pomorskim

Dnia 12 marca 2107r. odbyło się Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Członków Koła PZW nr 23 w Kamieniu Pomorskim. Członkowie zebrali się na sali obok siedziby Koła przy ul. Kościuszki 3A w Kamieniu Pomorskim. W zwiazku z niedużą frekwencją (31 osób) obrady rozpoczęły się w II terminie, czyli o godz. 10.15.
Na zebraniu gościliśmy Prezesa Zarządu Okręgu PZW w Szczecinie, Grzegorza Rogalewicza oraz Wiceprezesa d/s organizacyjnych Zarządu Okręgu PZW w Szczecinie, Włodzimierza Kornaszewskiego.

Na podstawie uchwały nr 200/2017 Zarządu Okręgu PZW w Szczecinie z dnia 13.02.2017r. walne zgromadzenie odbyło się w sprawach:

1. wyboru Zarządu Koła
  2. wyboru Delegatów na Okręgowy Zjazd Delegatów

W związku z tym, po wybraniu Przewodniczącego i Sekretarza zgromadzenia, oraz Komisji Mandatowo-Skrutacyjnej, Wyborczej i Uchwał przystąpiliśmy do wyborów.

Do Zarządu Koła PZW nr 23 wybrani zostali:

• Zygmunt Majer
  • Zbigniew Przybycień
  • Kamil Rząsa
  • Adam Świerzbin

Na Delegatów na Zjazd Okręgowy PZW w Szczecinie wybrani zostali:

• Teofil Ptak
  • Włodzimierz Kornaszewski

Po wyborach głos zabrał Prezes Zarządu Okręgu PZW w Szczecinie Grzegorz Rogalewicz, który pogratulował nowo wybranemu Zarządowi Koła, podziękował za wieloletnią pracę ustępującemu Zarządowi oraz przybliżył zebranym sprawy naszego Okręgu.

Zebranie zakończyliśmy o godz. 11.55